Aquest dimarts 3 de maig s’han donat a conèixer els resultats de la desena edició del Cartavi, concurs que distingeix anualment els restaurants que defensen i promocionen els vins emparats sota alguna de les onze Denominacions d’Origen catalanes més el Cava.

En l’acte, presidit per la Consellera d’Acció Climàtica, Alimentació i Agenda Rural Teresa Jordà, el president de l’Associació Vinícola Catalana, Valentí Roqueta, i la Presidenta de l’Associació Catalana de Sommeliers, Anna Vicens, s’ha premiat setze restaurants del país, així com a la figura d’en Toni Falgueras (El Celler de Gelida), a qui s’ha lliurat el premi especial de l’edició.

L’AVC, organitzadora d’aquests premis, ha compartit la seva “satisfacció per l’evolució d’un certamen que promociona el consum de vins catalans, a la vegada que desperta la curiositat del consumidor per saber més sobre l’origen del producte que beu, on i com s’ha elaborat i algunes de les seves singularitats”.

Valentí Roqueta, president de l’AVC, durant l’acte dels Premis Cartavi | Cartavi

Aquests han estat els restaurants premiats, per territoris:

De terres tarragonines:

En la Categoria A:

  • Finalistes: Villa Retiro de Xerta i L’Algadir del Delta de Poble Nou del Delta.
  • Guanyador: Quatre Molins de Cornudella de Montsant.

En la Categoria B:

  • Finalistes: Brichs de Falset, Can Piñana de l’Ampolla i El Cairat de Falset.
  • Guanyador: Lo Típic del Mediterrani, de l’Ampolla

En la Categoria C:

  • Finalista: El Cortijo de Montblanc
  • Guanyador: El Cortijo de Montblanc

De comarques lleidatanes:

Categoria A

  • Finalistes: Can Boix de Peramola i Ferreruela de Lleida.
  • Guanyador: La Boscana, de Lleida.

Categoria B

  • Finalistes: Caravista de Lleida, Celler del Roser de Lleida i La Brasa d’Or de Lleida.
  • Guanyador: Cal Xirricló de Balaguer.

Categoria C:

  • Finalistes: Ca l’Agustina de Preixens.
  • Guanyadors (ex aequo): El Celler de Montsonís i L’Era de Salasse de Salàs de Pallars.
El jurat que va decidir els vins finalistes | Twitter Premis Cartaví

De les comarques de Girona:

Categoria A

  • Finalista: Entre dos Mons, Palamós.
  • Guanyador: Entre dos Mons de Palamós.

Categoria B:

  • Finalistes: Can Xapes de Cornellà del Terri i Pa i Raïm de Palafrugell.
  • Guanyador: El Trull d’en Francesc, de Boadella d’Empordà

Categoria C

  • Finalista: La Taverna de la Barberia de Palamós.
  • Guanyador: La Taverna de la Barberia, de Palamós.

De comarques barcelonines:

Categoria A

  • Finalistes: Marisqueria Can Ladis de Sant Fruitós de Bages i Tres Macarrons de Masnou.
  • Guanyador: Restaurant L’Ó de Sant Fruitós de Bages.

Categoria B

  • Finalistes: Aqua de Sitges, Hostal Abat Cisneros de Montserrat i L’Era d’Arenys de Munt
  • Guanyador: Mas de la Sala, de Sallent.

Categoria C:

  • Finalistes: Amedialuz de Canet de Mar i La Cava Wine Bar de Vilanova i la Geltrú.
  • Guanyador: La Gurmeteria de Terrassa

Ciutat de Barcelona:

Categoria A

  • Finalistes: Sergi de Meià i Xerta
  • Guanyador: Windsor

Categoria B:

  • Finalistes: Restaurant La Clara, Les Finestres de Llúria i Can Pineda
  • Guanyador: Restaurant La Clara

Categoria C:

  • Finalista i guanyador: Tablafin

Nou comentari

Comparteix